VYHLEDÁVÁNÍ

Košík  

Žádné zboží

Poštovné Dle ceníku
Celkem 0,00 Kč

 EFT

Emotional Freedom Techniques - techniky emoční svobody

 

je univerzální metoda k odstranění jakýchkoli emočních, psychických, i fyzických problémů

 

Technika EFT spočívá v jemném vyťukávání vybraných akupunkturních bodů prsty a terapeutickém povídání si o potížích klienta. Díky harmonizaci energetického těla se postupně dostáváme k prvotním příčinám potíží. Když zharmonizujeme energetické tělo, fyzické tělo se přizpůsobí.


EFT působí na paměť buněk, na zaznamenané stereotypy a špatné zvyky. Při terapii odblokujeme starou paměť a od tohoto dne začne pracovat na bázi fyzického těla s úplně novým programem.
 

Často pomáhá i tam kde ostatní metody selhávají

 

alergie      deprese      dětské problémy      dyslexie      kouření    fyzické bolesti         nadváha      neplodnost      nespavost    stres  strach a fobie     stud a vina       traumata      úzkost a panika      chronické nemoce     výchovné problémy      závislosti       žárlivost      poruchy příjmu potravy

  

dosažení cílů      finance a kariéra       překročení vlastních limitů      nedostatek sebedůvěry       vztahové problémy

 

Metoda je:

 

  • bezbolestná
  • rychlá
  • má dlouhotrvající účinek
  • nepoužívá žádné pomůcky ani léky

 

Nečekejte, až se vám zhroutí svět a tělo bude hledat řešení problémů v nemocech a nebo až vás budou dluhy válcovat...

 

Cítíte-li, že máte problém, se kterým si neumíte poradit, domluvte si terapii raději hned.

Terapii máte možnost si domluvit

telefonicky: + 420 732 74 77 44, nebo na

emailové adrese: mlcochova.j@seznam.cz


Cena jednoho sezení je 800,- Kč / 1 - 1,5 hod.
Děti do 10-ti let odblokovávám přes rodiče - toho, kdo se dítěti nejvíce věnuje


Certifikovaná terapeutka Jana Mlčochová

 

 

PŘÍBĚHY Z MÝCH TERAPIÍ:

  

Klientka Petra se objednala na terapii EFT s trápením, které ji způsobuje její syn. Už asi 14 let je na drogách.

Před začátkem terapie popisovala, jak je z toho všeho unavená. Je nešťastná, že se na syna nemůže v ničem spolehnout, je líný a neochotný a pokud s něčím pomůže, tak jen jako protislužbu. Syn ze své závislosti obviňuje celou rodinu, ale svou vinu nepřiznává.

Po začátku terapie klientka popisuje, jak na ni padá tíha a černý mrak. Je to na ní vidět i fyzicky, že je unavená a vyčerpaná.

Během velice krátké chvilky terapie najednou klientka ožívá a popisuje pocity, jako kdyby z ní odtekla pálivá láva, cítí obrovskou úlevu a na rtech se ji objevuje úsměv. V těle se ji místo lávy rozprostírá jarní rozkvetlá louka.

Na konci terapie se už těšila na příští setkání se synem.

 

Dobrý večer,  

byla jsem u vás s dcerou na EFT koncem listopadu. Měla problémy s občasným ranním zvracením žlutých šťáv a bolestí břicha. Také od konce listopadu jí dávám šťávu z ananasu a zatím tento problém neměla. Chci Vám poděkovat za pomoc, protože chození po lékařích nám opravdu nepomohlo.

Ještě jednou děkuji


P. Libuše se na mě obrátila s tím, že ji dlouhodobě pobolívá levé rameno. A tak jsme se nejdříve domluvily na masáž. Zároveň jsem ji nabídla i metodu EFT.

Sešly jsme se u ní doma. Nejdříve jsem ji udělala celkovou masáž, potom terapii EFT.

Během terapie mi sdělila, že bere 14 let antidepresiva a chtěla by se jich zbavit. Upozornila jsem ji, že v takovém případě musí počítat se 14ti měsíci léčení ( obvykle - 1 rok trápení = 1 měsíc léčení ). Ráda souhlasila a tak jsem ji sestavila i potřebnou bylinnou směs.

Potkaly jsme se za 4 dny a už mi radostně oznamovala, že po letech konečně spí. Když jsme se potkaly za týden tak mi řekla: „Já se cítím tak šťastná“. Po 14 dnech mi řekla, že se cítí úplně skvěle, jak už se roky necítila.

P. Libuši jsem nedávno potkala po půl roce od terapií a masáží. Bylinky zatím průběžně bere stále. Řekla mi, že její dcera má nyní obrovské potíže, ale že ona to skvěle zvládá a nepotřebuje se vracet ke zvýšeným dávkám antidepresiv. Vše udržuje jen na bylinkách a ATD postupně snižuje.Před časem mě požádala o terapii p. Hanka. Žádala mě o odblokování bolavého ramene. Lékaři ji už nabízeli jen jedinou možnost - operaci. Nedávno jsme se potkaly. P. Libuše mi s nadšením sdělila, že bolest se do ramene už nevrátila. A na operaci tudíž jít nemusela.

 

Na jaře jsem pracovala s p. Helenou. Před asi dvěmi lety si udělala rekvalifikaci na masérku. Po celou dobu se jí nedařilo rozjet praxi tak, aby ji to uživilo. Měla tak 2 - 3 masáže za týden. Tenhle stav ji po letech dostal do složité finanční situace. Společně jsme odťukaly všechny strachy a situce, které měly přímý a někdy i nepřímý vliv.

Pak jsme se potkaly asi po pěti měsících. P. Helena mi nadšeně sdělila: "Jani, ani nevíš, jak jsem ráda že dřu.! :-), za poslední tři měsíce jsem měla 314 masáží."

 

Paní Eva přišla s tím, že se cítí  dlouhodobě unavená. Dále je ve stresu, protože ji vadí, že syn sedí celé dny u počítače a nechodí s kamarády ven.

Odťukala jsem  asi za 20 minut únavu organismu, viděla svoje orgány jakoby špinavé, potažené něčím šedým, pak jsme našly ve střevě "něco", co požírá její energii a to jsem taky odblokovala.

Asi 5 minut jsme se věnovaly synovi - maminku mrzí, že stále sedí u počítače.

Už během sezení paní říkala, že cítí obrovskou úlevu a přísun energie. Asi o tři dny později mi paní mailem sdělovala, že se stal "ZÁZRAK", a její syn, po několika letech, ji jen tak mimochodem oznámil, že jde s kamarádem ven.!!

 

Paní Vlasta přišla s dlouhodobými bolestmi hlavy.

Během sezení jsme se dostaly k tomu, že má pocit, že má v hlavě desku. Když jsme ji odblokovaly okamžitě přišla úleva od bolesti.

Po čase jsem ji potkala. Říkala, že se bolesti už nevrátily. Hlava ji pobolívá jen občas a mnohem méně. Po domluvě přišla na terapii ještě jednou a pak odezněly i tyto potíže.

 

Na sezení jsem měla p. Martinu. Měla strach o práci, protože její místo se za tři měsíce mělo zrušit. Tuto situaci považovala za bezvýchodnou. Pak ji ještě bylo líto, že nemá partnera.

Odblokovala jsem strach, že příjde o zaměstnání i smutek z osamění.

Na třetím sezení už sama říkala, že od září našla zaměstnání. Co se týče partnera - asi tři roky se potkávala s příjemným mužem, ale celou dobu se jim nepodařilo navázat bližší vztah. Na tomto sezení mluvila o tom, že spolu už měli první schůzku.

 

Paní Karolína přišla s tím, že má fobii na kočky. Jelikož si našla přítele, který kočky miluje, tak ji záleželo na tom, aby k nim měla vztah. Já také kočky miluji, a proto jsem se na tuhle terapii obzvlášť
těšila a udělala jsem důkladnou přípravu :-)

Nejdříve jsem odťukala jen to „hnusné“ slovo – kočka. Když už jsme došly k tomu, že je to jen slovo, přišla na řadu představa -  opět "hnusné“ kočky. Odťukala jsem i tohle.

S sebou jsem přinesla nádhernou knížku – Z deníku kocoura Modroočka s ilustracemi Heleny Zmatlíkové. Když jsem ji položila na stůl – "fuj, to je hnusná kočka". Odblokování. Pak říkala, že když je jen jedna, je to dobré. Pak jsme začali knížkou listovat – jsou tam i fotky několika koček zpívajících na střeše – její okamžitá reakce byla: "fuj, ty jsou hnusné". Odblokovala jsem to. Při listování knihou jsem narazila na obrázek, jak pán vleče koťátko na provázku. Bylo mi ho líto a řekla jsem, že tady to koťátko trpí. Její reakce byla – "to je v pořádku":-). Po chvíli už přestala knížka u p. Karolíny vzbuzovat negativní emoce. Říkala - "to je dobré, to jsou jen obrázky, ale fotky koček to je něco jiného. Ty jsou hnusné…"

Vytáhla jsem tedy druhou knížku – Vánoce na Starém statku s nádhernými fotografiemi. Opět to byly „hnusné“ kočky. Ťukala jsem každou negativní emoci. Až během terapie paní Karolína s překvapením „zjistila", že má z koček strach. Během sezení jsem ji řekla, že jsem se snažila sehnat živé koťátko. Bylo vidět, že ještě není v pohodě, tak jsem ji po pravdě řekla, že se mi to ale nepodařilo. Po odťukání všech variant říkala, že v knížce je to jen fotka. Ale živou kočku – tak to ani náhodou. Tak jsem ji teda řekla, že koťátko se mi nepodařilo sehnat a tak jsem přivezla našeho dospělého, ale moc hodného kocourka. Opět měla v očích děs. Tak jsem odťukala představu té „strašné příšery"...

Zkrátím to. Terapie skončila tím, že p. Karolína si poprvé v životě kočku pohladila. Zjistila, že její kožíšek je podobný králičímu a vůbec to není hnusné.

Příběh má pokračování - po cca 2-3 měsících jsme se potkaly.

P. Karolína je nadšená. Jejich kočičce se narodila koťátka. Nemá problém si je vzít do dlaní a hrát si s něma. U její sestry si našla domov zatoulaná kočička. Říká, že je ráda, že může trénovat. U dospělých koček její schopnost mazlení zůstala tam, kdy jsme terapii ukončily. Kočku si pohladí, ale do ruky ji nevezme.Paní Erika přišla se strachem z řízení auta. Když si sedla za volant začala se třást a z řízení měla strach. Proto už několik let autem nevyjela.

Během sezení jsme se dostaly k tomu, že se necítí v autě bezpečná a má strach, že když udělá chybu, tak ji jiný řidič přijde vynadat.

Po odblokování jsem ji potkala asi za týden. Nadšeně mi sdělovala, že už byla autem ve Frýdlantu a v řízení bude pokračovat.

 

 

S malou Amálkou jsem řešila alergii na „vysokou trávu" - lékařská diagnóza!!. Po procházce na louce se vracela domů uslzená s červenýma očičkama i nosem.

Během terapie jsem zjistila, že má pocit, že ji v očičku něco běhá. Sama to něco nazvala "Lumpík". Když jsem chtěla, aby poslala Lumpíka pryč, řekla, že to neudělá, že je to její kamarád. Proto jsem vymyslela, že mu uděláme postýlku. Vždycky, když bude Lumpík zlobit, tak jej pošle do postýlky. Během dalšího měsíce ještě asi 2 x přišla s trochu červenýma očičkama. Vždy jsem ji připomněla, aby poslala Lumpíka do postýlky.

Po roce jsme šly společně na procházku lesem a pak po louce. Vzpomněla jsem si, že jsem tohle metodou EFT odblokovávala, ale nic jsem neříkala. Až když jsme seděly doma u večeře, jsem ji připomněla, že jsme tohle společně ťukaly. Sama byla překvapená a ráda, že už ji očička nebolí.

Dnes už je Amálka dospělá. Nikdy více se ji tato alergie nevrátila.

----------------------