VYHLEDÁVÁNÍ

Košík  

Žádné zboží

Poštovné Dle ceníku
Celkem 0,00 Kč

Mumio Sevac

Mumio Sevac

Má výrazné regenerační a stimulační účinky díky vyváženému obsahu zastoupených organických a anorganických látek. Léčí 256 druhů nemocí.

Více informací


330,00 Kč vč. DPH

Forma vysoce čistého, tabletového koncentrátu mumia, bez aditiv.

 

Přípravek ve formě vysoce čistého tabltového koncentrátu MUMIA bez aditiv. Má výrazné regenerační a stimulační účinky díky vyváženému obsahu zastoupených organických a anorganických látek. Léčí 256 druhů nemocí. 

Přípravek je určen pro přímou konzumaci.

 

První zmínky o léčení pomocí mumia jsou starší než 3 tisíce let. Mumio znali v Babylóně, Persii, starobylém Egyptě, Indii, Afgánistánu, Mongolsku, Číně, ve Střední Asii, na Sibiři, v Řecku i v Římě.

Svůj název dostalo mumio z řečtiny - v překladu značí "uchovávající tělo".

Mumio je hmota tmavohnědé až černé barvy se třpytícím se povrchem. Je složeno z mnoha organických látek, různých mikroprvků a mikroelementů. Podle místa výskytu obsahuje okolo 28 prvků z Mendělejevovy soustavy (jmenovitě draslík, hořčík, fosfor, sodík, vápník, zlato, železo, kobalt, molybden, mangan, cín, měď, křemík, kadmium, hliník, chrom, nikl, titan, olovo, rtuť, vanad, bizmut  a zinek jako mikroelementy), 30 mikroprvků, 14 oxidů kovů, aminokyseliny, řadu vitamínů, včelí vosk a jed, éterické oleje, oxidy křemičitý a fosforečný, různé organické látky a kyseliny.

Mumio je plastické, taje při 80°C. Má charakteristickou aromatickou vůni a hořkou chuť. Jeho složení je nestálé, neboť při svém vzniku přibírá dostupné prvky podle místa výskytu. Pak podle převládajících prvků hovoříme o mumiu zlatém, černém, měděném apod. Celkem je známo více než 18 druhů mumia.

Předpokládaná nezbytná doba potřebná k vytvoření mumia se pohybuje v rozmezí od sta do jednoho tisíce let.

Mumio se nachází v hornatých oblastech Střední Asie a Dálného východu. Je uloženo ve skalních dutinách nebo nepřístupných jeskyních, kde ve formě stalaktitů (zavěšený krápník) svým tvarem připomíná slzy (kapky)

Čerpáno z knihy Mumio, autor: Emil Václav Havelka

Kniha dále obsahuje recepty k použití mumia např. při: bezvědomí, srdečních nemocech, poruchách krevního tlaku, infarktu myokardu, křečových žílách, bércových vředech, kožních nemocech, angíně, chřipce, ....

 

Dávkování: dospělí jednu tabletu denně

Upozornění: Přípravek není určen pro děti a těhotné a kojící ženy.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Nepřekračujte denní dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy.

Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Uchovávejte v suchu při teplotách do 29 °C.

 

Složení: mumio

 

Obsah: 30 tablet

 

Výrobce: ČR